Mio Cyclo 100 – licznik rowerowy z GPS

Mio Cyclo 100Miłośnicy rowerów to często osoby, które poza jazdą na rowerze lubią analizować statystyki jazdy. A dzięki zaawansowanym urządzeniom, jakie są dostępne na rynku, możliwa jest bardzo szczegółowa analiza parametrów jazdy, jak również pracy samego organizmu. Dzięki temu można analizować postępy w jeździe i dostosować obciążenia treningowe. Jednym z takich urządzeń jest licznik Mio Cyclo 100, który posiada wiele przydatnych funkcji, które docenią szczególnie osoby biorące udział w zawodach.

Mio Cyclo 100 – dokładna analiza parametrów jazdy
Model ten posiada szereg funkcji, które pozwolą na dokładną analizę tras i osiągów w czasie treningu. Jest on nie tylko zaawansowanym licznikiem rowerowym, ale dzięki wbudowanej funkcji GPS rejestruje również trasę. Po podłączeniu do komputera można nie tylko obejrzeć dokładny jej przebieg, ale również przeanalizować jej parametry. Dla tych, którzy pedałują na poważnie to użyteczne narzędzie, które pozwoli ocenić postęp poczynionych podczas kolejnych jazd.

Mio Cyclo 100 – dane techniczne
Licznik ten można zamocować na mostku lub na sztycy. Wbudowany akumulator ładowany jest za pomocą dołączonej ładowarki sieciowej. Licznik można podłączyć do komputera za pomocą kabla USB i zgrywać dane. W ten sposób można analizować parametry przejechanych tras. Dane z licznika z można eksportować do większości popularnych aplikacji sportowych. Dzięki dołączonej aplikacji dedykowanej można aktualizować oprogramowanie licznika oraz mapy urządzenia. eksportować do większości popularnych aplikacji sportowych. Dzięki dołączonej aplikacji dedykowanej można aktualizować oprogramowanie licznika oraz mapy urządzenia.